logo

Locations & languages

LONDON - UK
MALAGA - SPAIN

UK flagSpanish flagpolish flag

 

About

UK flag PROFILE
UK flag SPAIN FILM OFFICE
UK flag CONTACT
UK flag NEWS

Services

UK flag LOCATIONS
UK flag EQUIPMENT
UK flag CREWS
UK flag PRODUCTIONS

Track record

UK flag PORTFOLIO
UK flag CREDITS
UK flag CLIENTS

UK flag TESTIMONIALS

Channels

UK flag YOUTUBE
UK flag FACEBOOK
UK flag TVSPAIN
UK flag TVHISZPANIA

 PERFIL polish flag
  Hiszpania lokacje, produkcje, sprzęt i ekipy filmowe

THE SHOWREEL by Shooting Box

 

 

 

 

Shooting Box ™ SPAIN oferuje następujące usługi:

  • Wyszukiwanie lokacji, obsługa planów zdjęciowych, organizacja produkcji fimowych, telewizyjnych, fotograficznychna terenie Hiszpanii.
  • Operator kamery, ekipa zdjęciowe, sprzęt filmowy, video, dźwiękowy, oświetleniowy oraz wózki i krany kamerowe w Hiszpanii
  • Produkcje filmów, programów telewizyjnych i spotów reklamowych w Hiszpanii

Firma Shooting Box założona została w Londynie w roku 1986 przez operatora filmowego Janusza Szczerka. W roku 2003 powstalo biuro w Hiszpanii, które miesci sie na starym mieście w Maladze, Costa Del Sol. Shooting Box prowadzi obecnie uslugi na terenie Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Jako partner SPAIN FILM OFFICE .COM, oferujemy serwis wyszukiwania lokacji oraz obsługę planów filmowych w Maladze, Walencji, Madrycie i Barcelonie.

Wśród klientów Janusza Szczerka znajdują się czołowe telewizje, niezależni producenci, wytwornie muzyczne i koncerny przemysłowe z całego świata. Pracowal także z korespondentem Telewizji Polskiej TVP w Londynie. Jego portfolio operatora zawiera szeroki zakres produkcji od niusów, dokumentów, reportaży do clipów muzycznych, filmów reklamowych, seriali telewizyjnych i wideo przemysłowych.

Janusz Szczerek rozpoczął karierę zawodowa w Wielkiej Brytanii w roku 1982 po ukończeniu studiów w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na Wydziale Operatorskim. Był znanym polskim artystą w Łódzkim Warsztacie Formy Filmowej oraz w Zespole T i kontynuował działalność artystyczną w Londynie do roku 1986 jako awangardowy producent filmów i wideo oraz performance artist.