logo

Locations & languages

LONDON - UK
MALAGA - SPAIN

UK flagSpanish flagpolish flag

 

About

UK flag PROFILE
UK flag SPAIN FILM OFFICE
UK flag CONTACT
UK flag NEWS

Services

UK flag LOCATIONS
UK flag EQUIPMENT
UK flag CREWS
UK flag PRODUCTIONS

Track record

UK flag PORTFOLIO
UK flag CREDITS
UK flag CLIENTS

UK flag TESTIMONIALS

Channels

UK flag YOUTUBE
UK flag FACEBOOK
UK flag TVSPAIN
UK flag TVHISZPANIA

 PPOFIL polish flag
 Londyn produkcje oraz lokacje, wynajem ekip i sprzętu w Hiszpanii

THE SHOWREEL by Shooting Box

SHOOTING BOX ™ UK działa w Londynie od 1986 roku, jako firma wynajmu ekip i sprzętu filmowego oraz producent filmów, programów telewizyjnych i spotów reklamowych. W 2003 roku powstało biuro w Maladze, które świadczy usługi dla brytyjskich i międzynarodowych produkcji filmowych, telewizyjnych i fotograficznych na terenie Hiszpanii.

Firma zarządzana jest przez Janusza Szczereka – operatora filmowego i producenta. Wśród jego klientów znajdują się czołowe telewizje, niezależni producenci i wytwornie muzyczne. Jego portfolio operatora zawiera szeroki zakres produkcji od dokumentów, reportaży do clipów muzycznych, filmów reklamowych, seriali telewizyjnych.

Janusz Szczerek rozpoczął karierę zawodowa w Wielkiej Brytanii w roku 1982 po ukończeniu studiów w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na Wydziale Operatorskim. Był znanym polskim artystąw Łódzkim Warsztacie Formy Filmowej oraz w Zespole T i kontynuował działalność artystyczną w Londynie do roku 1986 jako awangardowy producent filmów i wideo oraz performance artist.